Görüntü:
Hızlı İncele

Kalpli Ayı Ekru 80 cm

(0)
490,00₺

Kalpli Ayı Ekru 80 cm * Peluş ve welsoft kumaştan imal edilmiştir.* Polyester dikiş ipi kullanılmaktadır.* Gözleri plastik, burun ve ayak kısımları welsoft kumaş üzeri nakış işlemedir.* Dolgu malzemesi olarak silikonlu boncukelyaf ve kıprıntı sünger kullanılmaktadır.* İçerisindeki elyafın yıkanırken dağılmaması için astarlı dikiş yapılmıştır.* CE ..

Hızlı İncele

Kalpli Ayı Kahverengi 80 cm

(0)
490,00₺

Kalpli Ayı Kahverengi 80 cm * Peluş ve welsoft kumaştan imal edilmiştir. * Polyester dikiş ipi kullanılmaktadır. * Gözleri plastik, burun ve ayak kısımları welsoft kumaş üzeri nakış işlemedir. * Dolgu malzemesi olarak silikonlu boncukelyaf ve kıprıntı sünger kullanılmaktadır. * İçerisindeki elyafın yıkanırken dağılmaması için astarlı dikiş yap..

Hızlı İncele

Yumoş Ayı Ekru 47 cm

(0)
275,00₺

Yumoş Ayı Ekru 47 cm * Peluş ve welsoft kumaştan imal edilmiştir. * Polyester dikiş ipi kullanılmaktadır. * Göz kısmında kaliteli plastik kullanılmıştır. *Burun ve ayak kısımları welsoft kumaş üzeri nakış işlemedir. *Pati kısmında parlak kumaş kullanılmıştır. Sezona göre değişiklik görülebilir. * Dolgu malzemesi olarak silikonlu boncuk elyaf ..

Hızlı İncele

Yumoş Ayı Kahverengi 47 cm

(0)
275,00₺

Yumoş Ayı Kahverengi 47 cm * Peluş ve welsoft kumaştan imal edilmiştir. * Polyester dikiş ipi kullanılmaktadır. * Göz kısmında kaliteli plastik kullanılmıştır. *Burun ve ayak kısımları welsoft kumaş üzeri nakış işlemedir. *Pati kısmında parlak kumaş kullanılmıştır. Sezona göre değişiklik görülebilir. * Dolgu malzemesi olarak silikonlu bo..

Hızlı İncele

Yumoş Ayı Pembe 47 cm

(0)
275,00₺

Yumoş Ayı Pembe 47 cm * Peluş ve welsoft kumaştan imal edilmiştir. * Polyester dikiş ipi kullanılmaktadır. * Göz kısmında kaliteli plastik kullanılmıştır. *Burun ve ayak kısımları welsoft kumaş üzeri nakış işlemedir. *Pati kısmında parlak kumaş kullanılmıştır. Sezona göre değişiklik görülebilir. * Dolgu malzemesi olarak silikonlu boncuk ..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)